Михайло Станко: Переконаний, що розвиток сільської громади має відбуватися на основі спортивної, молодіжної сфери

листопада 19 / 2019
 Михайло Станко: Переконаний, що розвиток сільської громади має відбуватися на основі спортивної, молодіжної сфери
Днями на базі Луківської загальноосвітньої школи, що на Іршавщині, відбулося урочисте відкриття спортивно-ігрового майданчика із сучасними турніками та брусами, що діятиме під відкритим небом.

Участь у святковому дійстві взяли представники сільської ради, вчителі, батьки, гості та запрошені.

Зазначалось, що ініціаторами, натхненниками та меценатами виступили брати Станки – Михайло та Петро, які у різні часи проводили депутатську діяльність в органах місцевого самоврядування Іршавщини та Закарпаття. Михайло Станко ? депутат обласної ради 7-го скликання.

До облаштування спортмайданчика долучилися атлети та місцеві жителі. Трудилися дорослі та юнаки, яких об’єднувало бажання зробити своє село кращим.

На відкритті спортивної споруди атлети стріт воркаут із Ужгорода продемонстрували свої вміння і навички та розповіли про результати, яких можна досягнути, займаючись на спортивних тренажерах.

У команді однодумців запевняють, що планують продовжувати роботу в розвитку спортивної інфраструктури району. Зокрема, встановити обладнання для занять спортом у дворах та населених пунктах, де цього найбільше потребують. Насамперед для того, щоб молодь свій вільний час проводила займаючись спортом та зміцнювала фізичне здоров’я.
Категорія : Суспільство


Loading...
загрузка...