Поліцейські Закарпаття зі школярами Хустщини вивчали правила безпеки на дорозі

листопада 18 / 2019
Поліцейські Закарпаття зі школярами Хустщини вивчали правила безпеки на дорозі
У селах Стеблівка та Боронево Хустського району працівники ювенальної превенції провели заняття зі школярами двох навчальних закладів з дотримання правил дорожнього руху. Також правоохоронці наголосили про наслідки, якщо нехтувати основними вимогами безпеки на дорозі.

Про необхідність дотримання правил дорожнього руху від правоохоронців дізнались учні 1-9 класів загальноосвітньої школи у селі Стеблівка Хустського району. Працівники сектору ювенальної превенції Головного управління Нацполіції Закарпаття разом зі співробітниками Хустщини та Іршавщини познайомили дітей з основними правилами дорожнього руху.

Співробітник Іршавського відділення поліції Яна Горзов, дільничні офіцери поліції під час зустрічі зі школярами у навчальному закладі с.Боронєво звернули увагу юних учасників дорожнього руху на правила перетину доріг як на регульованих пішохідних переходах, так і за їх відсутності, пояснила значення дорожніх знаків і розмітки, специфіку руху пішоходів біля проїжджої частини у темну пору доби.

Старший інспектор ювенальної превенції Хустського відділу поліції Роман Прокопів під час уроку розповів про ДТП, які трапляються через неуважність неповнолітніх чи недотримання правил поведінки на дорозі та громадському транспорті.

Подібні зустрічі поліцейські Закарпаття проводять у всіх навчальних закладах краю, аби дорога школярів з дому і додому була безпечною.
Поліцейські Закарпаття зі школярами Хустщини вивчали правила безпеки на дорозі

Відділ комунікації поліції Закарпатської області
Категорія : Суспільство


Loading...
загрузка...