Поліцейські Закарпаття розповіли школярам про шкідливість вживання наркотиків

листопада 15 / 2019
Поліцейські Закарпаття розповіли школярам про шкідливість вживання наркотиків
У навчальних закладах районів області працівники ювенальної превенції провели виховні заняття. Темою розмов стали наркотичні речовини та наслідки їх впливу

Працівники сектору ювенальної превенції проводять ряд профілактичних заходів, спрямованих на пропагування серед неповнолітніх здорового способу життя.

Днями, в рамках таких заходів, працівники секторів ювенальної превенції територіальних відділів та відділень поліції, спільно з інспекторами ювенальної превенції ГУНП в Закарпатській області, провели виховні уроки.

Поліцейські підготували тематичні відеоролики, в яких наочно демонструвалися наслідки шкідливого впливу наркотичних речовин на людей, в яких діагностували наркотичну залежність. Правоохоронці пояснили слухачам, що часто вживання наркотиків призводить до непоправних вад здоров’я, а також ізолює людину від повноцінного соціального життя.

Крім того, полісмени розповіли, яка кримінальна відповідальність очікує на тих, хто вживає, зберігає чи поширює наркотики.

Уроки на тему протидії наркозлочинності ювенали Закарпаття провели для учнів навчальних закладів Тячівського, Міжгірського, Берегівського, Іршавського, Воловецького, Виноградівського, Хустського, Мукачівського, Великоберезнянського, Ужгородського та Свалявського районів.

Відділ комунікації поліції Закарпатської області
Категорія : Суспільство


Loading...
загрузка...