У Тур’ї Поляні відновлюють переправи, зруйновані травневим паводком (ВІДЕО)

жовтня 23 / 2019
У Тур’ї Поляні відновлюють переправи, зруйновані травневим паводком (ВІДЕО)


Дві нові бетонні переправи з’являться в селі Тур’я-Поляна Перечинського району. Під час травневої повені велика вода тут змила три мости. Переходити річку люди були змушені вбрід, через ріку водили і на пасовища своїх корів. Згодом встановили тимчасові переправи. І ось нарешті держава виділила кошти на будівницво нових мостів.

Якою руйнівною може бути стихія, не з чуток знають жителі с. Тур’я Поляна. Потужну повінь тутешні пережили півроку тому, та і досі пам’ятають шок, коли велика вода раптова зайшла у обійстя. Ще тиждень місцеві відкачували воду з підвалів.

Зруйнувала стихія і три мости через річку. Переходити на інший берег люди були змушені вбрід, через ріку водили і на пасовища своїх корів. Бетонні залишки переправи досі лежать на березі.

За словами сільського голови Івана Юсиби, вже найближчим часом тут почнуть будувати нові бетонні мости. Кошти, а це майже 3 млн. гривень, виділили з держбюджету.

Та існує ще одна проблема – врегулювати русло річки, щоб убезпечити місцевих від підтоплень, однак коли вона вирішиться, поки невідомо. Тож поки місцевим залишається лише сподіватись на те, що чергові опади не спровокують підняття води у місцевій річці.

Категорія : Суспільство


Loading...
загрузка...