Україна цього тижня перейде на зимовий час

жовтня 23 / 2019
Україна цього тижня перейде на зимовий час


Щорічно з 13 травня 1996 року українцям доводиться двічі переводити годинник – весною відбувається перехід на літній час, восени – на зимовий час.

Цьогоріч в Україні перехід на зимовий час відбудеться в неділю, 27 жовтня.Однак суперечки про доцільність переведення годинника тривають вже давно. Щодо мукачівців, то здебільшого вони проти переходу на зимовий час.

Лікарі також відзначають: попри те, що з’являється додаткова година для сну, це не завжди добре позначається на здоров’ї. Адже до нового режиму деяким людям важко звикнути. Особливо гостро часові зміни відчувають люди з різного роду захворюваннями.

Доведено, що перехід на зимовий час люди переносять легше, ніж на літній, але організм людини все одно повинен звикнути до нового режиму. Якщо дотримуватися простих правил, дискомфорт від переведення стрілок годинника на зимовий час буде мінімальним.

Варто додати, що Європейський парламент схвалив скасування переведення годинників на літній та зимовий час, тож від 2021 року, скоріш за все, і в Україні не практикуватимуть такий часовий перехід. Ну а поки що прислухайтеся до порад лікаря, і тоді часові зміни не вплинуть на ваш настрій і самопочуття!

Категорія : Суспільство


Loading...
загрузка...Залишити Коментар