Закарпатські ювенали долучилися до навчання для тих, хто хоче стати прийомними батьками

жовтня 23 / 2019
Закарпатські ювенали долучилися до навчання для тих, хто хоче стати прийомними батьками


В рамках проведення навчання для підвищення виховного потенціалу поліцейські Закарпаття провели тренінг для батьків-вихователів, опікунів та прийомних батьків.

Сьогодні, 23 жовтня, начальник сектору ювенальної превенції Головного управління Національної поліції Закарпаття, підполковник поліції Андрій Курта долучився до проведення навчального тренінгу з метою підвищення виховного потенціалу для батьків-вихователів, опікунів та прийомних батьків.

Учасникам заходу розповіли про права дітей та механізм їх захисту за міжнародним і національним правом, а також про права та обов’язки батьків та осіб, що їх замінюють.

Серед тем, які обговорювалися - профілактика зловживання алкоголю та наркотичних речовин, профілактика правопорушень та злочинності, навиків подолання негативних проявів в поведінці.

Також поліцейські розповіли присутнім про дотримання прав та законних інтересів дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування. Обговорили також і адміністративну та кримінальну відповідальність у випадку жорстокого поводження та насильства над дітьми у сім’ях або реальної загрози їх вчинення. Крім того, спілкувалися на тему прав неповнолітніх під час затримання співробітниками правоохоронних органів.

Відділ комунікації поліції Закарпатської області
Категорія : Суспільство


Loading...
загрузка...Залишити Коментар