Ужгородському національному університету виповнилося 74 роки (ВІДЕО)

жовтня 22 / 2019
Ужгородському національному університету виповнилося 74 роки (ВІДЕО)


УжНУ 21 жовтня виповнилося 74 роки! Святкуванню річниці найбільшого у Закарпатті вищого навчального закладу присвятили засідання Вченої ради. У програмі урочистостей – вітальні слова від почесних гостей, нагородження найкращих співробітників та викладачів, концертні номери чоловічої хорової капели «Боян» і Закарпатського народного хору.

Про досягнення, здобутки та рейтинги вишу розповів ректор Володимир Смоланка. Найбільший вищий навчальний заклад Закарпаття заснували 21 жовтня 1945 року. Зараз це – 2800 співробітників, з них 1700 – викладачів, та 15 тисяч студентів. Потужні наукові школи, співпраця з багатьма провідними університетами світу, одна з найбільших бібліотек в країні – чимало досягнень має заклад за 74 роки.

За сприяння реалізації спільних проєктів, розвиток співробітництва та розбудову українсько-чеських відносин у сфері освіти і науки професору Карлового університету Владіміру Матоліну вручили Відзнаку «Почесний доктор УжНУ». А також – вітальні слова почесних гостей, нагородження найкращих співробітників і викладачів вишу та оплески!

Категорія : Суспільство


Loading...
загрузка...