На мукачівському стадіоні покриття не оновлювали з 1970-х (відео)

жовтня 21 / 2019
На мукачівському стадіоні покриття не оновлювали з 1970-х (відео)
Сміття, вибоїни і тріщини: стан бігових доріжок на мукачівському стадіоні викликає обурення. Раніше тут було безліч бігунів, вирувало спортивне життя, а тепер через аварійно-небезпечне покриття спортсменів все меншає. Що ж думають про стан арени мукачівці – дізнавалися журналісти «М-Студіо».

Поки в Хусті відкривають новий сучасний спорткомлекс, Мукачівський стадіон СОК ДЮСШ пустує. Останнім часом тут рідко можна зустріти людей, які займаються спортом. Сьогодні тут лише пан Іван з напарником. Вони дбають про чистоту газону і косять траву кожні 9 – 10 днів. Але що з того, якщо стан бігових доріжок відверто залишає бажати кращого, та і більше того, вони є травмонебезпечними.

За словами пана Івана, вже неодноразово місцеві і навіть приїжджі спортсмени зверталися до місцевої влади з проханням відремонтувати стадіон, однак – марно. Покриття тут не змінювали ще з 70-х років. А от реконструкція басейну СОК ДЮСШ триває.

Мукачівці обурені: кажуть, що вкрай незадоволені станом бігової арени ДЮСШ.

До слова, поза камерою ми поспілкувалися із директором ДЮСШ – Сергієм Кучінкою. За його словами, у відповідь на чергове звернення до міськради отримали інформацію, що реконструкція стадіону все ж розпочнеться у 2020 році. Чи справді так буде? Не знаємо, але дуже на це сподіваємось. Адже наразі у місті з бюджетом у мільярд 200 мільйонів чомусь не знайшлося коштів на розвиток та підтримку спорту, принаймні, його головної спортивної арени.
Категорія : Суспільство


Loading...
загрузка...