У Хусті відкрили реконструйований спорткомплекс «Карпати»

жовтня 21 / 2019
У Хусті відкрили реконструйований спорткомплекс «Карпати»
20 жовтня у м. Хуст відбулося офіційне відкриття однієї з найкращих спортивних арен Західної України. Оновлено запасне футбольне поле та побудовано бігові доріжки, три волейбольні та один гандбольний майданчик. На урочистому відкритті для гостей виступав народний артист України Павло Зібров. А зірковий футбольний матч забезпечили пристунім ветерани ФК «Динамо» і ФК «Хуст».

У неділю, 20 жовтня, у місті Хуст відкрили реконструйований спорткомплекс «Карпати». Голова обласної адміністрації Ігор Бондаренко висловив вдячність всім причетним до розбудови цього спорткомплексу, зокрема, народним депутатам України Валерію Лунченку та Івану Крульку, міському голові Хуста Володимиру Кащуку, які спільними зусиллями домоглися покращення спортивної інфраструктури столиці Карпатської України.

На урочисте відкриття прийшли люди не лише із Хуста, а із цілого Закарпаття. Для гостей заходу організатори підготували багато сюрпризів. Один із них – виступ народного артиста України Павла Зіброва.

Основне футбольне поле, футбольне поле із синтетичним покриттям, бігові доріжки різних дистанцій, , гандбольний майданчик, волейбольний та баскетбольний майданчики, мале футбольне поле, дитячий ігровий майданчик – все це наразі існує у спорткомплексі «Карпати».

Кульмінацією урочистого відкриття став матч ветеранів ФК «Динамо» та ФК «Хуст», в якому хустяни довели, що вони є вправними гравцями та сильними конкурентами.

Тож тепер у Хусті створені всі умови для розвитку спорту і варто сподіватись, що хустська молодь буде сильною і спортивною громадою, відомою на всю Україну.
Категорія : Суспільство


Loading...
загрузка...Залишити Коментар