Закарпатські дороги може почати будувати білоруська компанія (ВІДЕО)

жовтня 18 / 2019
Закарпатські дороги може почати будувати білоруська компанія (ВІДЕО)


Голова Закарпатської ОДА Ігор Бондаренко зустрівся з керівництвом дорожньо-будівельної компанії «СТіМ», аби обговорити вектори співпраці у напрямку розвитку дорожньої інфраструктури краю. Зокрема, йшлося про проведення дорожніх робіт на автомобільних дорогах загального користування області та розроблення концепції організації безпеки руху на них.

Керівник білоруської компанії «СТіМ» – потенційний підрядник для розбудови дорожньої інфраструктури краю зустрівся з головою та представниками Закарпатської ОДА, патрульної поліції, аби обговорити пропозиції щодо проведення дорожніх робіт на дорогах загального користування області. Дмитро Черненко презентував технологічні та технічні потужності та можливості компанії, яка успішно працює понад 20 років на ринках СНД та Європи, поділився досвідом у сфері будівництва автошляхів та контролем за витратами.

Показали присутнім ліцензії та дозвільні документи для здійснення дорожніх робіт. У центрі уваги зустрічі – безпека на дорозі. Білоруська компанія розробила концепцію організації руху, яка направлена на зменшення кількості аварій на автошляхах, не вимагає значних капіталовкладень та проста у реалізації. Основними ідеями поділився очільник фірми.

Йшлося про прості способи вирішення основних дорожніх проблем. Зокрема, організацію кільцевого руху, розв’язочних вузлів, пішохідних переходів, розміток з використанням стійких фарб та холодного структурного пластику, облаштування світлофорів, зменшення заторів у місцях, де потенційно існує небезпека. Це було б актуально для Закарпаття.

Аби зменшити транспортне навантаження на дороги, у Білорусі пропагують використовувати населенню велосипеди, самокати, ролики тощо. Але для цього необхідно облаштувати спеціальні доріжки та зони руху. Поки для краю – це лиш перспектива.

Категорія : Суспільство


Loading...
загрузка...