Реконструкція скверу на вулиці Духновича в Мукачеві затягнулася (ВІДЕО)

жовтня 18 / 2019
Реконструкція скверу на вулиці Духновича в Мукачеві затягнулася (ВІДЕО)


Понад 5 мільйонів гривень з міського бюджету було виділено більше року тому на облаштування території скверу, що на вулиці О. Духновича у Мукачеві.

Редакція «М-студіо» раніше подавала інформаційний запит до влади міста, в якому просилося надати і оприлюднити терміни реконструкції парку і суму коштів, освоєну станом на 1 червня 2019 року. Відповідь тоді ми отримали неоднозначну. Скільки ж коштів використали на ремонт та чи взагалі сквер відреконструювали?

Реконструкція скверу поблизу готелю інтурист по вулиці Олександра Духновича вже неодноразово привертала увагу наших журналістів, а точніше відстуність реконструкції. Здача об’єкта в експлуатацію була запланована на 30 червня 2019 року. Востаннє відеозйомку на об’єкті кореспонденти «М-студіо» проводили 21 червня. Чи щось змінилось з того часу? Нічого: жодних змін по реконструкції не відбулося, парк хіба що засипало пожовклим листям і збільшилися купи сміття.

Фінансовий аналітик Іван Білащинець, провівши незалежне оцінювання з вузькопрофільними спеціалістами, переконаний, що та робота, що зроблена станом на сьогоднішній день коштує значно дешевше, та й сума, представлена громадськості, завищена вдвічі.

Цілком імовірно, що передбачених 5 з гаком мільйонів може ще й не вистачити. На думку Івана Білащинця, відтягують ремонтні роботи навмисно: чекають початок нового року, де будуть закладені ще додаткові суми на реконструкцію даного об’єкту. Місцеві кажуть, такі дії з боку чинної влади є свідченням безвідповідальності.

Питання облашування території скверу є і справді актуальним і навіть болючим, адже всі розуміємо, що реконструкція фінансується коштом міського бюджету – а це народні гроші, гроші платників податків Мукачева – тобто нас з вами.
Чому влада береться за нові проекти, не завершивши попередні? Чи завершать реконструкцію цього скверу взагалі? Та чому так безвідповідально ставляться чиновники до того, що зобов’язані робити, адже вони використовують не свої власні, а народні кошти – незрозуміло.

Категорія : Суспільство


Loading...
загрузка...