Дорогу від Мукачева до Іршави ремонтують кілометр за кілометром (ВІДЕО)

жовтня 18 / 2019
Дорогу від Мукачева до Іршави ремонтують кілометр за кілометром (ВІДЕО)


Замість суцільних ям – рівний асфальт зі свіжою розміткою. Так протягом останніх кількох місяців змінюється дорога від Мукачева до Іршави кілометр за кілометром. Десь бригади вже завершили капремонт шляху і нанесли розмітку, а десь ще роблять основу. Та водії вже не натішаться, кажуть, такої дороги тут не було вже понад 10 років. Проінспектували автошлях і журналісти «М-Студіо».

Замість суцільних вибоїн – абсолютно рівний автошлях, без жодної подряпини. Ділянками зі вже відновленим покриттям водії не натішаться. Кажуть, минулого року ця дорога, як і більшість інших на Закарпатті, були в жахливому стані.

Задоволені і місцеві. Кажуть, раніше прокидались вночі щоразу, як трасою проїжджала вантажівка. За словами автовласників, від Мукачева до Іршави зараз доїхати можна значно швидше. А ще задоволені, що ремонтники не забувають і про розмітку на дорозі.

Залишилось ще кілька кілометрів, де зараз проводять укріплення грунту під самою трасою. Для цього риють траншеї, з них забирають глину, щоб згодом зробити міцну подушку з каміння.

Водії переконані, аварійних ситуацій на дорозі після капермонту стане в рази менше, а цей автошлях прослужить не один десяток років.

Категорія : Суспільство


Loading...
загрузка...