Мукачівські поліцейські провели правовиховну лекцію для місцевих школярів

жовтня 18 / 2019
Мукачівські поліцейські провели правовиховну лекцію для місцевих школярів
Основну увагу правоохоронці приділили правилам поведінки у школі, на дорогах, протидії булінгу та відповідальності неповнолітніх за вчинення адміністративних і кримінальних правопорушень.

Працівники поліції Мукачева постійно проводять профілактичну роботу з дітьми та відвідують навчальні заклади. Сьогодні, 18 жовтня, правовиховну годину з учнями загальноосвітньої школи № 11 провела старший інспектор ювенальної превенції поліції Мукачівського відлілу Марина Ільтьо.Поліцейська спілкувалися з п‘ятикласниками про їх поведінку у навчальному закладі, про необхідність дотримання ними шкільного розпорядку та дисципліни, звернула увагу учнів і на відвідування ними занять та недопущення пропусків уроків без поважних причин.

З хлопцями та дівчатами говорили і про поняття булінгу, про його види та як йому запобігти. Також спілкувалися на тему прав та обов’язків дитини, про адміністративну та кримінальну відповідальність, що може стати результатом необдуманих дій неповнолітніх. Поліцейська надала поради учням, як не стати жертвою злочину та куди слід звертатись за допомогою, якщо виникають проблеми.

Відділ комунікації поліції Закарпатської області
Категорія : Суспільство


Loading...
загрузка...