Члени Консультативної місії ЄС поспілкувалися з керівництвом поліції Закарпаття щодо подальшого реформування органу

жовтня 17 / 2019
Члени Консультативної місії ЄС поспілкувалися з керівництвом поліції Закарпаття щодо подальшого реформування органу
У рамках вже налагодженої співпраці між правоохоронними органами України та консультативною місією ЄС, до Закарпаття з ознайомчим візитом прибули представники іноземної делегації. Під час візиту вони планують ознайомитися зі специфікою роботи правоохоронних органів краю, серед яких і поліція.

Сьогодні, 17 жовтня, у поліції Закарпаття відбулася зустріч керівництва ГУНП, на чолі з полковником поліції Іваном Пеняком, із представниками Консультативної місії Євросоюзу. У ході зустрічі присутні обговорили питання реформування правоохоронної сфери у області. Виконувач обов’язків начальника ГУНП в Закарпатській області Іван Пеняк розповів присутнім про колектив очолюваного органу та впроваджувані новації у роботі поліції. Також Іван Пеняк ознайомив присутніх з мотиваційною програмою заохочення правоохоронців. Йшлося зокрема про забезпечення поліцейських житлом, за програмою Міністерства внутрішніх справ, будівництво багатоповерхівки для правоохоронців тощо.

Мобільний підрозділ місії розпочав свою роботу в Ужгороді 16 жовтня та працюватиме до 6 листопада цього року. Під час перебування на Закарпатті іноземні гості планують ознайомитися з п’ятьма кущовими підрозділами поліції Закарпаття, вивчити питання загальної правоохоронної діяльності, а саме: роботи ситуаційного центру ГУ НП, системи оцінки та підвищення ефективності організації поліцейської діяльності, поглиблено ознайомитися з кадровим та фінансовим забезпеченням, механізмами розгляду звернень громадян тощо. Також в рамках візиту спеціалісти ознайомляться зі специфікою боротьби з економічними злочинами та організованою злочинністю. Серед питань, які зацікавили представників місії, - взаємодія поліції з громадою, боротьба з домашнім насильством, аналіз можливостей розвитку ІT-систем та сервісів.

Крім того, сьогодні представникам місії вже показали роботу Ситуаційного центру, сектору управління нарядами, лінії «102» та чергової частини ГУНП. Остання й контролює роботу усіх вищевказаних підрозділів. Цей блок поліції краю представники місії оцінили як такий, що працює на належному високому рівні та зауважили, що матеріально-технічне забезпечення поліції відповідає високим стандартам. Вже з наступного тижня моніторинг продовжиться, а от про нові спостереження - поговорять на наступній зустрічі.

Відділ комунікації поліції Закарпатської області
Категорія : Суспільство


Loading...
загрузка...