У Кам’яниці на Ужгородщині дітей навчали давнім ремеслам (ВІДЕО)

жовтня 12 / 2019
У Кам’яниці на Ужгородщині дітей навчали давнім ремеслам (ВІДЕО)


В рамках проекту «Малі міста – великі враження» для дітей Ужгородщини провели майстер-класи з давніх ремесел, таких як гончарство, різьбярство та ковальство. Школярі мали змогу не просто поспостерігати за майстрами цих ремесел, а навіть самостійно спробували щось створити.

Сотня дітей з Ужгородського району днями мали змогу познайомитись із давніми ремеслами. У селі Кам’яниця в рамках проекту «Малі міста – великі враження» попрацювали із гончарями, ковалями та різьбярами.

Пані Катерина навчала дітей мистецтву гончарства. Цікаво, що молодь навіть знає історію такого ремесла. Майстри переконані, що будь-яка творча справа виховує людину і навчає чомусь новому.

Більше познайомились діти також і з різьбярством. На третій локації школярі мали змогу побувати у ролі ковалів. Провівши такий цікавий та насичений день із різними майстрами, школярі вже навіть мають нові улюблені заняття.

Такий майстер-клас проводиться недаремно, адже скоро тут запрацює творча майстерня. Дорослі переконані, що зовсім скоро дитячий інтерес до давніх ремесел вдасться відновити.

Категорія : Суспільство


Loading...
загрузка...