Ігор Бондаренко дав відверте інтерв’ю власкору Укрінформу

жовтня 11 / 2019
Ігор Бондаренко дав відверте інтерв’ю власкору Укрінформу
Наприкінці робочого тижня голова Закарпатської ОДА Ігор Бондаренко дав інтерв’ю власкору Укрінформу Тетяні Когутич. Розмова була дуже відверта та щира, за чашками чаю і в неформальній обстановці.
Журналістку насамперед цікавило питання призначення Ігоря Самійловича на посаду керівника краю, чому він погодився та з якою метою діятиме на цій посаді, що вже вдалося зробити, чи має управлінський досвід та які принципи застосовує у політиці.
Звісно мова торкнулася команди, яка поки що не укомплектована, це стосується і його заступників, і голів райдержадміністрацій, і за якими критеріями він підбирає кадри. Як вдається «розгрібати» «придане» від попередників, що стосується Боржави, Свидовця, Мужієва, ОТГ і чи це місія є можлива.
Ігор Бондаренко дав відверте інтерв’ю власкору Укрінформу

Як вдається вести політику без ворогів та яку тактику застосовує у розмові з важковаговиками Закарпаття. Яка ситуація з угорською нацменшиною та на чому будуються мирні стосунки.
Обговорили й питання призначення, а згодом і звільнення радника голови ОДА Сергія Гайдая, та чому не спрацювалися.
Ну й на насамкінець розмова торкнулася, як людина з бізнесу буде розвивати дотаційний регіон, а також окреслено основні напрямки розвитку Закарпаття та прагнення в майбутньому.
У найближчий час цю бесіду можна почитати на сайті національного агентства Укрінформ.
Категорія : Суспільство


Залишити Коментар