Поліція взяла участь у Ярмарку професій, що відбувся на Мукачівщині (ФОТО)

жовтня 09 / 2019
Поліція взяла участь у Ярмарку професій, що відбувся на Мукачівщині (ФОТО)


Співробітники Мукачівського відділу та відділення поліції, патрульні поліцейські розповіли про службу в Національній поліції на «Ярмарку професій», яка відбулась на базі навчального закладу Мукачівського району.

Сьогодні, 9 жовтня, представники центру зайнятості на базі загальноосвітньої школи у с.Верхній Коропець Мукачівського району організували для учнівської молоді «Ярмарок професій».

Учні старших класів з більше, ніж 10 населених пунктів, отримали інформацію про ринок праці Мукачівщини, навчальні заклади, підприємства та про службу і навчання у відомчих структурах МВС: Національній поліції України, Державній службі з Надзвичайних ситуацій та Державній прикордонній службі.

Професію поліцейського презентували на заході співробітники сектору кадрового забезпечення Мукачівського відділу, поліцейські групи реагування патрульної поліції, ювенальної служби Мукачівського району та патрульні поліцейські.

Начальник та старший інспектор сектору кадрового забезпечення Мукачівського відділу поліції Олег Данько та Мар’яна Захарова розповіли школярам про специфіку професії правоохоронця, напрямки їхньої роботи, переваги професії юриста, про умови вступу та навчання у відомчих вищих навчальних закладах, а також спеціальності, за якими готують молодих фахівців.

Більше інформації про відбір, вимоги до професійної компетентності, основних функціональних обов’язків, розміру та умов оплати праці надається працівниками кадрового забезпечення Мукачівського відділу поліції за адресою: м.Мукачево, вул.Я.Мудрого,8, каб. 59.

Поліція взяла участь у Ярмарку професій, що відбувся на Мукачівщині (ФОТО)


Відділ комунікації поліції в Закарпатській області
Категорія : Суспільство


Loading...
загрузка...