15 жовтня почнеться опалювальний сезон. Як отримати субсидію? (відео)

жовтня 03 / 2019
15 жовтня почнеться опалювальний сезон. Як отримати субсидію? (відео)
З 15 жовтня стартує опалювальний сезон, і знову для громадян гостро постає питання про оплату за комунальні послуги , в тому числі і за опалення. Один з варіантів допомоги громадянам – субсидії, однак оформити їх можуть лиш ті, хто оплачує єдиний соціальний внесок.

Загалом тих, хто користується субсидіями, на Тячівщині – близько 5 тисяч громадян. Опалювальний період, на який і припадає найбільше звернень, стартує з 15 жовтня 2019 року по квітень 2020-го. Субсидія на цей період може призначатися автоматично – повторно, або ж і вперше.

Громадяни, які субсидію отримуватимуть повторно, матимуть її готівкою, а для тих, хто її отримуватиме вперше – у безготівковій формі. До розрахунку за опалювальний період включаються доходи громадян за 1 і 2 квартал.

Щодо показників компенсацій кубометрів газу, то норми соціальних площ такі ж, як і у минулому році. А пенсіонери, які проживають одні, мають право звертатися для затвердження збільшеної опалювальної площі. Суттєво впливатиме і розмір субсидії і те, що зменшилася ціна за газопостачання. З 1 жовтня змінюється і механізм надавання пільг. Їх надаватимуть як у грошовій , так і в безготівковій формі. А ті, хто має на них право може обирати або пільги, або субсидії – все залежить від доходів у родині. І нагадаємо: не мають право на субсидію ті, хто не сплачує єдиного соціального внеску.
Категорія : Суспільство


Залишити Коментар