В облдержадміністрації відбулася нарада з керівниками райдержадміністрацій

жовтня 02 / 2019
В облдержадміністрації відбулася нарада з керівниками райдержадміністрацій
1 жовтня в колонному залі облдержадміністрації голова ОДА Ігор Бондаренко провів нараду з головами райдержадміністрацій, керівниками структурних підрозділів облдержадміністрації, представниками правоохоронних органів та держаудитслужби.

«Сьогодні ми зібрались на чергову нараду з приводу ефективного та своєчасного використання коштів для інвестиційних проектів на об’єктах соціально-культурної сфери та дорожнього господарства області за рахунок різних джерел фінансування», - розпочав Ігор Бондаренко.

Під час наради керівники структурних підрозділів звернули увагу голів РДА на проблемні питання, які слід вирішити найближчим часом для ефективного завершення бюджетного року.

Голова ОДА дав конкретні доручення очільникам райдержадміністрацій, які у свою чергу мали можливість звернутись із питаннями та пропозиціями до керівників правоохоронних органів та керівників управлінь та департаментів ОДА.

«Важливо, щоб субвенції були не просто освоєні, а використані ефективно і прозоро», - наголосив, завершуючи нараду, Ігор Бондаренко.
Категорія : Суспільство


Loading...
загрузка...