Ужгородка, яка фотографує сестер Кардаш’ян, Діту фон Тіз та Джесіку Альбу (ФОТО)

вересня 22 / 2019
Ужгородка, яка фотографує сестер Кардаш’ян, Діту фон Тіз та Джесіку Альбу (ФОТО)


Фотограф Саша Самсонова народилась в Ужгороді, виросла і працювала у Києві, а п’ять років тому переїхала до США, де зараз живе і знімає знаменитостей. Її фото оголеної Кайлі Дженнер для Playboy мали ефект бомби, що вибухнула, зібравши 14 млн лайків в Instagram. На них наймолодша мільярдерка планети, бізнесвумен і зірка Instagram була одягнута лише в капелюшок.
Лос-Анджелес Саша Самсонова вже вважає своїм домом. Тут планує жити і знімати фільми. Голлівудських зірок українка називає своїми друзями. Під час розмови їй приходить повідомлення від співачки Сіари, яка вітає її з обкладинкою у Playboy.

Про роботу і дружбу зі знаменитостями, про атаки хакерів, які хочуть дізнатися їхні таємниці, Саша Самсонова розповіла в інтерв’ю BBC News Україна.

Ужгородка, яка фотографує сестер Кардаш’ян, Діту фон Тіз та Джесіку Альбу (ФОТО)

Image captionФото зірки Instagram Кайлі Дженер і її чоловіка Тревіса Скотта
Саша Самсонова: Я з дитинства знала, що буду жити у США, я мріяла працювати у Нью-Йорку. Я дуже люблю Україну, але, на жаль, треба бути реалістичним і визнати, що Україна не може дати мені таких можливостей у сфері, в якій я хочу розвиватись.

Так вийшло, що в 2013 році я полетіла в Італію на зйомку кліпа Джона Ледженда і Крісі Тейген All of Me. Я робила з ними фото.

Після того, як я побувала на цьому знімальному майданчику, як побачила, як там відбувається робота, я вирішила, що замість Нью-Йорка я переїду до Лос-Анджелеса і займусь режисерською кар’єрою паралельно з кар’єрою фотографа.

Так вийшло, що я тоді почала працювати з зірками, і потихеньку змінювала напрямок від роботи над фешн-фотографією до фото з цікавими людьми. Коли головний герой – не мода, а людина в кадрі, це зовсім інша справа. Мені це подобалось. І я подумала, що таким чином мої фото будуть мати більшу вагу і можливість донести щось до людей зараз, а не через сто років.

Всі ці причини разом і привели до того, що я зібралась з силами і переїхала. Разом зі мною переїжджала моя найкраща подруга. Вона приїхала навчатися, а я – життя міняти. Було дуже складно. Але зараз мені подобається жити у Лос-Анджелесі, тепер це мій дім, я тут вже понад п’ять років.

Ужгородка, яка фотографує сестер Кардаш’ян, Діту фон Тіз та Джесіку Альбу (ФОТО)


Фото Саші Самсонової зі співачкою Кейшою Коул, володаркою платинових альбомів і зркою реаліті-шоуКопирайт изображенияSASHA SAMSONOVA SAMSONOVASASHA.COM
Image captionФото Саші Самсонової зі співачкою Кейшою Коул, володаркою платинових альбомів і зркою реаліті-шоу
Саша Самсонова: Мені завжди здавалося, що працювати фотографом, це на 50% бути психологом і вміти знаходити підхід до людини. Я завжди ставлю їх інтереси на перше місце, і я завжди їх захищаю, не важливо при цьому, для кого я працюю – наприклад, моя знаменитість знімається для якогось бренду чи журналу.

Я ніколи не зроблю такий кадр, коли їм буде некомфортно. Я завжди багато розмовляю під час зйомки і просто ставлюсь до них по-людськи. Враховую їхні інтереси, побажання, роблю все, щоб їм було комфортно на майданчику.

Насправді, вони абсолютно прості люди. У мене були набагато складніші зйомки з якимись клієнтками в Україні, ніж з Pink чи Діта фон Тіз. Вони менш вередливі, у них немає цієї неадекватної самокритичності, а є здорове прийняття себе, плюс професіоналізм. Всі ці приголомшливі жінки і чоловіки – вони професіонали своєї справи і це дуже допомагає в роботі.

Ужгородка, яка фотографує сестер Кардаш’ян, Діту фон Тіз та Джесіку Альбу (ФОТО)


СіараКопирайт изображенияSASHA SAMSONOVA SAMSONOVASASHA.COM
Image captionРобота Саші Самсонової для співачки Сіари. Суми гонорарів за зйомки Саша Самсонова не розкриває
Саша Самсонова: Мій дім тут, хоча за Україною я сумую. Зараз я працюю над фотокнигою. Вона буде тільки про жінок, про те, як їх бачу. Там будуть гарні фото, все про жіночу красу і силу.

Кліпи зараз не знімаю. У цьому місяці планую зробити два-три короткометражні фільми. Крім того, планую зняти повнометражний фільм у лютому, розробляємо зараз сценарій.

Мій наступний крок – це точно кіно, це моя мрія. Я ніколи не кину фото, але я дуже хочу зняти повнометражний (фільм. – Ред.), для мене це мегаважливо.
Категорія : Суспільство


Залишити Коментар