Бондаренко взявся вирішувати конфлікт через землю на Мукачівщині (ВІДЕО)

вересня 22 / 2019
Бондаренко взявся вирішувати конфлікт через землю на Мукачівщині (ВІДЕО)
Конфлікти через землю тривають, скільки існують люди. Кому належить земельна ділянка, цими днями з’ясовували на Мукачівщині за присутності голови ОДА Ігоря Бондаренка. Саме до нього звернилася місцева підприємиця зі скаргою.

Пані Ольга хотіла взяти в оренду 53 квадратні метри землі поряд зі своїм вже діючим бізнесом. Планувала звести тут паркову для великих туристичних автобусів. Звернулася, з її слів, до сільської ради Іванівців.

Голова ОДА, до якого звернулася підприємиця, приїхав особисто з’ясувати всі деталі ситуації. Додатково викликав всіх фігурантів справи і спеціалістів з обласного Держгеокадастру.

Жінка звинуватила керівника відділу держгеокадастру в Мукачівському районі Миколу Островського в особистому втручанні і перешкоджанні отримання нею в оренду цієї ділянки. Тим не менше невдовзі саме пані Ользі погодили ділянку.

Здавалося б, ситуація вирішена, проте присутній тут представник обласного Держгеокадастру дивується, як взагалі землю підприємиці могли погодити на сільскій раді.

Питань у цій справі більше, ніж відповідей. А тому голова ОДА, до якого і звернулася підприємиця з проханням відреагувати на ситуацію, доручив своєму першому заступнику сформувати комісію і з’ясувати всі деталі цієї справи. Вже з понеділка, комісія встановлюватиме всі деталі справи. Ми зі свого боку будемо стежити за розвитком подій і у наших наступних випусках повідомимо про її вирішення.

Категорія : Суспільство


Loading...
загрузка...Залишити Коментар