Поліцейські Мукачівського відділення спілкувались з неповнолітніми міста та району

вересня 20 / 2019
Поліцейські Мукачівського відділення спілкувались з неповнолітніми міста та району
В рамках профілактичних заходів інспектори ювенальної превенції Мукачівського відділення поліції провели зустрічі з дошкільнятами, школярами 3-11 класів та педагогічними колективами навчальних закладів.

Зі школярами 3-5 класів та дошкільнятами Мукачівської гімназії зустрілись інспектори ювенальної превенції та групи реагування патрульної поліції Мукачівського районного відділення поліції.

Тетяна Когут нагадала дітям про правила безпеки на дорозі та норми поведінки в школі. Школярі міської гімназії обговорили з інспектором поліції про те, як слід поводити себе на дорозі під час маршруту до школи та повертаючись додому. Найменші цікавились, де можна грати, а де це небезпечно, і що необхідно робити на вулицях, щоб не потрапити в біду.

Інспектор ювенальної превенції Тетяна Когут та дільничний офіцер поліції Віталій Туряниця долучились до правопросвітницьких заходів, спрямованих на інформування учасників освітнього процесу, про запровадження адміністративної відповідальності за вчинення булінгу (цькування) та формування нетерпимості до цього явища.

Особливу увагу поліцейські приділили профілактичній розмові зі старшокласниками загальноосвітньої школи у селі Лохово Мукачівського району. Поліцейські під час бесіди розповіли про права кожної людини, пояснили, які є закони, чому не можна їх порушувати та які наслідки можуть настати, якщо їх не дотримувати.
Поліцейські Мукачівського відділення спілкувались з неповнолітніми міста та району

Відділ комунікації поліції Закарпатської області
Категорія : Суспільство


Loading...
загрузка...