В Ужгороді навчалися батьки, котрі взяли на виховання дітей-сиріт

вересня 20 / 2019
 В Ужгороді навчалися батьки, котрі взяли на виховання дітей-сиріт
З 16 по 19 вересня фахівці обласного центру соціальних служб для сім?ї, дітей та молоді Закарпатської облдержадміністрації провели тренінгові заняття для батьків-вихователів та прийомних батьків дитячих будинків сімейного типу та прийомних сімей, котрі функціонують в області. Учасниками навчань стали батьки з Берегівського, Іршавського, Мукачівського, Перечинського, Рахівського, Тячівського, Хустського,Ужгородського районів, а також міста Мукачево.
Завдяки даній формі навчання директору та тренеру Закарпатського обласного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Наталії Романюк вдалося сформувати позитивний психологічний клімат у групі. Відтак, навчання проходило у відвертій атмосфері, що дозволило деталізувати основні навчально-виховні моменти щодо виховання дітей у прийомних сім’ях та дитячих будинках сімейного типу. Під час навчання прийомні батьки та батьки-вихователі мали змогу поділитися власним досвідом виховання дітей.
 В Ужгороді навчалися батьки, котрі взяли на виховання дітей-сиріт

Для участі у тренінгу також були запрошені представники департаменту соціального захисту населення та служби у справах дітей облдержадміністрації, котрі обговорили з прийомними батьками та батьками-вихователями актуальні питання щодо функціонування прийомних сімей та дитячих будинків сімейного типу, а також мали можливість вислухали пропозиції батьків. Актуальні питання щодо виховання дітей обговорили з прийомними батьками та батьками-вихователями й представники управління превентивної діяльності ГУНП в Закарпатській області, обласного центру профілактики та боротьби зі СНІДом, Закарпатського обласного центру соціально-психологічної допомоги, Ужгородського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги.
Загалом упродовж 2019 року на базі Закарпатського обласного центру соціальних служб для сім?ї, дітей та молоді 64 прийомних батьків та батьків-вихователів підвищили свій виховний потенціал.
Категорія : Суспільство


Loading...
загрузка...