Поліцейські Ужгорода та Сваляви розповіли підліткам про булінг

вересня 18 / 2019
Поліцейські Ужгорода та Сваляви розповіли підліткам про булінг

В Ужгородській загальноосвітній школі №19 та професійному ліцеї міста Свалява відбулися зустрічі студентів-першокурсників із інспекторами ювенальної поліції. В рамках Всеукраїнського тижня протидії булінгу поліцейські розповідали школярам про явище, прояви і методи протидії цькуванню
Вчора, 17 вересня, в рамках комплексу заходів, спрямованих на профілактику булінгу серед неповнолітніх, в Ужгороді та Сваляві поліцейські зустрілися зі школярами.
Так, в загальноосвітній школі №19 міста Ужгород начальник сектору ювенальної превенції поліції Закарпаття підполковник Андрій Курта , разом із головним спеціалістом Головного територіального управління юстиції Владиславом Товтином, провели лекцію на тему «Протидія булінгу».
Лекцію з першокурсниками Свалявського професійного будівельного ліцею провела співробітник ювенальної превенції Свалявського відділення поліції Мирослава Колядко.
Поліцейські роз’яснили учням, що таке булінг, його основні прояви, форми, хто найчастіше стає жертвами таких дій та попередили, до яких наслідків може привести замовчування дитиною факту вчинення відносно неї фізичного та морального насилля.
Юнакам та дівчатам розповіли як діяти та до кого можна звернутися в ситуації, коли ти став жертвою цькування. Також підліткам повідомили, яка відповідальність чекає на булерів. Наостанок учням продемонстували ролик на тему «Булінг в підлітковому середовищі».

Відділ комунікації поліції Закарпатської області
Категорія : СуспільствоLoading...
загрузка...