Проєкти нових гірськолижних курортів на Закарпатті, та що таке щастя від Володимира Зеленського (відео)

вересня 17 / 2019
Проєкти нових гірськолижних курортів  на Закарпатті, та що таке щастя від Володимира  Зеленського (відео)
Нещодавно в Україні відбувся 16-й щорічний форум Yalta Economy Strategy (YES).

Щорічні зустрічі YES стали відкритим майданчиком для обговорення нових ідей і поглядів щодо шляхів розвитку Європи, України і цілого світу. Ці форуми збирають більше 350 політиків, дипломатів, державних діячів, журналістів, аналітиків і бізнесменів з понад 50 країн світу. Також у форумі беруть участь голови європейських держав та урядів.

Цього року до участі у форумі долучився новообраний Президент України Володимир Зеленський.

“Проєкти нових гірськолижних курортів. Будь ласка, нехай всі бачать, не тільки любителі Буковеля. Є Карпати, Карпати – великі, у нас є гігантський потенціал стати “східноєвропейськими Альпами”. Зараз ми розглядаємо проєкти у Славському та Боржаві”, – прокоментував Володимир Зеленський візуальну презентацію.

Анонсовані проєкти передбачають приплив туристів впродовж усіх чотирьох сезонів, створення 7000 робочих місць і розвиток ОТГ, а також 14 відсотків приросту ВВП Закарпаття.

Варто додати, що одним з таких проєктів є будівництво сучасної вітрової електростанції (далі – ВЕС) на Боржаві.

На жаль, у країні та, зокрема, в нашому краї є чимало випадків, коли інвестор пропонував вкласти гроші у важливі проєкти, проте влада відлякувала їх своїми умовами та штучними перешкодами з метою отримання власної вигоди. Ситуація дещо змінилася після обрання Президентом України Володимира Зеленського.

Так, під час свого візиту до Ужгорода у липні 2019 року Зеленський зустрівся з прихильниками ідеї будівництва ВЕС. Під час розмови симпатики проєкту розповіли Президентові про штучне блокування інвестиційного проєкту на майже 140 мільйонів євро.

“Готові допомагати, ви ж про гарне говорите: хочете підняти свій район”, – відповів тоді Президент та порадив звертатися до нового очільника Закарпатської ОДА.


Категорія : Суспільство


Loading...
загрузка...