У Виноградові підготувалися до військових зборів резервістів, котрі стартують 19 вересня

вересня 17 / 2019
У Виноградові підготувалися до військових зборів резервістів, котрі стартують 19 вересня
На Закарпатті тривають останні підготування до військових зборів резервістів та військовозобов’язаних. Такі збори є навчальними й пройдуть в Ужгородському, Мукачівському, Іршавському, Виноградівському та Хустському районах з 19 по 28 вересня. Журналісти “М-Студіо” відвідали кілька локацій, на яких проводитимуть збори, і розкажуть детальніше про одну із них.

У наметовому містечку у Виноградові проходитимуть бойові навчання, тут розташований медпункт, чоловіки матимуть і спеціальне місце, де зможуть провести дозвілля – довідково-інформаційний центр. Вже 19 вересня розпочнуться військові збори резервістів та військовозобов’язаних. Наразі ж тривають останні підготовки локацій.

У Виноградові збори проходитимуть у наметовому містечку. У військовій частині А-7123 у навчаннях візьмуть участь близько 400 військових. Серед них також будуть і жінки.

Нам вдалося детально оглянути усю локацію та переконатися, чи дійсно умови тут повністю сприятливі. Спочатку командир показав нам намети, в яких проживатимуть учасники зборів. На резервістів та військовозобов’язаних протягом 10 днів чекає особливий графік. Добре попрацювали тут над тим, щоб облаштувати душ та навіть привезли пральні машини. Щодо харчування, то на час зборів його забезпечили у триразовому прийомі їжі на добу, з урахуванням каші, супів, м’яса та усього необхідного.

Тож як бачимо, умови, в яких резервістам та військовозобов’язаним потрібно буде проживати на час зборів, на цій локації цілком задовільні.

Категорія : Суспільство
{back-link}
{next-link}


Loading...
загрузка...