На Іршавщині відзначили день рятівника (ФОТО)

вересня 17 / 2019
На Іршавщині відзначили день рятівника (ФОТО)


16 вересня, напередодні Дня рятівника, в Іршавському районному відділі управління ДСНС України в Закарпатській області відбулися урочисті збори.

Прийшли привітати рятувальників району голова райдержадміністрації Олександр Горін, голова районної ради Віктор Симканинець, секретар Іршавської міської ради Михайло Рацин та начальник Іршавського ВП ГУНП в Закарпатській області майор поліції Василь Негря.

Розпочинаючи захід, начальник Іршавського райвідділу управління ДСНС України в Закарпатській області Іван Мошкола зачитав привітання з нагоди професійного свята голови Державної служби України з надзвичайних ситуацій Миколи Чечоткіна.

Після чого, присутні вшанували хвилиною мовчання пам`ять колег, які брали участь у ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС та працівників, які загинули виконуючи свої службові обов’язки.

Начальник Іршавського райвідділу управління ДСНС України в Закарпатській області Іван Мошкола коротко розповів про основні результати роботи рятувальників за 2019 рік та в урочистій обстановці висловив слова вдячності за підтримку та розуміння керівництву Іршавської райдержадміністрації, районної ради, голові Іршавської ОТГ, сільським головам.

Висловив щиру подяку рятувальникам району за самовіддану працю, героїзм та чуйність до чужої біди голова райдержадміністрації Олександр Горін. Керівник району побажав всім щастя, здоров’я, нових сил, енергії і пильності на щоденній нелегкій вахті. « Переконаний, ваші знання, професійні навички, людяність та готовність завжди прийти на допомогу і надалі будуть спрямовані на достойне виконання завдань в ім’я Української держави» - зазначив Олександр Васильович.

За сумлінну працю, високий професіоналізм, добросовісне виконання службових обов’язків кращих рятувальників району відзначено почесними грамотами.

Також цього дня іршавські рятувальники організували для дітей громадську Акцію «Запобігти. Врятувати. Допомогти ».

Вікторини, конкурси, малюнки на асфальті, знайомство з роботою рятувальної служби та багато та багато чого іншого:- саме такі дійства 16-го вересня відбувалися на площі Народній в місті Іршава.

Учні місцевих шкіл мали змогу ознайомитися з героїчною професією «Рятувальник» та позмагатися між собою на знання правил безпечної життєдіяльності, а також на кращий малюнок на асфальті. Ознайомилися з пожежно-рятувальної техніки , обладнанням та спорядженням.

Ну звісно, і не обійшлося без подарунків. За активну участь у конкурсах та змаганнях всі учасники заходу отримали від працівників ДСНС повітряні кульки та морозиво.

На Іршавщині відзначили день рятівника (ФОТО)

На Іршавщині відзначили день рятівника (ФОТО)
Категорія : Суспільство


Loading...
загрузка...