В Ужгороді нагородили найкращих закарпатських спортсменів (ВІДЕО)

вересня 16 / 2019
В Ужгороді нагородили найкращих закарпатських спортсменів (ВІДЕО)


Найкращих спортсменів краю відзначили в атріумі Закарпатської ОДА. Нагородили усіх, хто причетний до спортивних досягнень Закарпаття на європейському та світовому рівнях. Урочистості влаштували з нагоди Дня фізичної культури і спорту, який святкують в Україні другої суботи вересня щороку.

Закарпаття багате видатними та талановитими спортсменами, які достойно представляють край на змаганнях всеукраїнського, європейського та світового рівнів! З нагоди Дня фізичної культури і спорту, усіх причетних до спортивних досягнень закарпатців урочисто відзначили у атріумі Закарпатської ОДА.

Кращих спортсменів та тренерів у своєму виді спорту нагородили грамотами, вручили подяки, грошові винагороди, подарували комплекти спортивної форми та інвентар і, звісно, оплески.

233 призери України, Європи та світу – закарпатські спортсмени, які поповнили склад національних збірних у різних видах спорту.

Підтримка спортсменів зі сторони області, здійснюється у рамках програми розвитку фізичної культури та спорту, яка включає фінансування змагань, стипендіальний фонд, плату за навчання, забезпечення інвентарем, а учасникам олімпіади – придбання житла. Наразі триває підготовка до олімпійських ігор, де виступатимуть і закарпатські спортсмени.

Категорія : Суспільство


Залишити Коментар