Керівництво поліції Закарпаття привітало з ювілеєм військовий ліцей у Мукачеві

вересня 16 / 2019
Керівництво поліції Закарпаття привітало з ювілеєм військовий ліцей у Мукачеві
Керівництво Головного управління Національної поліції в Закарпатській області та Мукачівського відділу поліції привітало з 20-ю річницею з часу створення працівників Закарпатського обласного військового ліцею імені Героїв Красного поля.

Сьогодні, 16 вересня, в Мукачеві відбулися урочистості з нагоди святкування 20-ї річниці з часу заснування Закарпатського обласного військового ліцею-інтернату з посиленою військово-фізичною підготовкою імені Героїв Красного поля. Під час заходу, окрім вітань, до яких долучились представники усіх силових структур краю, органи обласної та місцевої влади, 180 першокурсників склали Присягу ліцеїста.

Від імені керівництва поліції Закарпаття з вітальним словом до ліцеїстів звернувся заступник начальника Головного управління Національної поліції в Закарпатській області Ярослав Лебович: «Викладацький склад вашого ліцею впродовж багатьох років віддає енергію та силу, навчає людяності, професіоналізму, мужності та витримці молодь. Ви забезпечуєте покоління патріотів не тільки глибокими знаннями, але й формуєте у них морально-етичну культуру та національну свідомість». Полковник поліції запевнив, що Національна поліція України буде рада бачити випускників ліцею у своїх рядах для спільного зміцнення законності, протидії злочинності та забезпечення прав і свобод людини.

Полковник Ярослав Лебович також подарував навчальному закладу комп’ютерну техніку, а кращих ліцеїстів відзначив подяками і грамотами.

Відділ комунікації поліції Закарпатської області
Категорія : Суспільство


Loading...
загрузка...