Мукачівський військовий ліцей-інтернат святкує 20-ту річницю заснування (ФОТО, ВІДЕО)

вересня 16 / 2019
Мукачівський військовий ліцей-інтернат святкує 20-ту річницю заснування (ФОТО, ВІДЕО)
Історія навчального закладу бере початок з 1999 року.

имчасово розміщений на базі Мукачівської гімназії, ліцей-інтернат з посиленою військово-фізичною підготовкою став єдиним на Закарпатті закладом такого типу. Всього ж по Україні подібних навчальних закладів у 1999 році нараховувалося 16.

У 2000 році ліцей-інтернат отримав нову адресу – м. Мукачево, вул.Духновича, 17, де він і знаходитьсяна сьогодні, розвиваючи навчально-матеріальну базу та примножуючи науково-педагогічний потенціал.

У 2004 році пройшла перша атестація навчального закладу, за результатами якої, рішенням Закарпатської регіональної експертної ради з питань ліцензування та атестації навчальних закладів від 22 березня 2004 року протокол №2, ліцей-інтернат отримав ступінь «Загальноосвітній навчальний заклад III рівня ».

У 2008 році ліцей брав участь в Закарпатському рейтингу «Лідер року–2008», який проводиться щороку газетою “Неділя”. За звання «Кращий навчальний заклад, викладач» попередньо змагалися більш ніж 20 закладів освіти. Перемогу отримала кузня майбутніх вітчизняних офіцерів – тоді ще Мукачівський військовий ліцей.

Сьогодні ж, 16 вересня, у Закарпатському ліцеї-інтернаті з посиленою військово-фізичною підготовкою ім. Героїв Красного Поля відзначають 20-у річницю закладу, прийняли нових вступників і видали їм перші погони ліцеїстів.

Категорія : Суспільство


Loading...
загрузка...