У Тячеві день міста святкували разом з рятувальниками

вересня 16 / 2019
У Тячеві день міста святкували разом з рятувальниками
Сьогодні 14 вересня місто Тячів святкувало свій 699-й день народження. До урочистостей з цієї нагоди долучились і працівники Служби порятунку. Для жителів та гостей міста вогнеборці організували громадську акцію «Запобігти. Врятувати. Допомогти», покликанням якої є привернення уваги як дітей так і дорослих до діяльності пожежно-рятувальної служби, а також пропаганда здорового та безпечного способу життя.

Фахівці 8-ї державної поежжно-рятувальної частини м. Тячів окрім першочергової функції - забезпечення пожежної безпеки, продемонстрували учасникам свята аварійно-рятувальну техніку та спеціальне обладнання. Кожен охочий міг відчути себе у ролі справжніх вогнеборців, примірявши бойовий одяг та взявши до рук аварійно-рятувальне обладнання. Звісно ж завдяки надзвичайникам гості свята пригадали основні правила безпечної поведінки у побуті, дізнались, як діяти у разі пожежі чи виявлення вибухонебезпечних предметів.

Особливе захоплення від знайомства із пожежно-рятувальною справою отримали діти які охоче приміряли на себе роль справжнього героя - співробітника Служби порятунку.

У ДСНС України у Закарпатській області
Категорія : Суспільство


Loading...
загрузка...