Михайло Рівіс зустрівся з підрядниками реконструкції спорткомплексу Ужгородської загальноосвітньої спеціалізованої школи-інтернату

вересня 12 / 2019
Михайло Рівіс зустрівся з підрядниками реконструкції спорткомплексу Ужгородської загальноосвітньої спеціалізованої школи-інтернату
Як відомо, на території Ужгородської загальноосвітньої спеціалізованої школи-інтернату з поглибленим вивченням окремих предметів Закарпатської облради, яку очолює Олена Іщенко, ведеться реконструкція критого спорткомплексу (спортзал і басейн), розпочатого 6 років тому.

Сьогодні, 11 вересня цього року, голова Закарпатської облради Михайло Рівіс та заступник керуючого справами виконавчого апарату облради Євгенія Кибза навідалися у цей навчальний заклад, аби обговорити та оглянути хід виконання робіт на об’єкті.У кабінеті директора Олени Іщенко відбулася розширена нарада, на якій розглянуто насущні питання щодо реалізації цього проекту, визначено термін його завершення. За словами директора підрядної організації ТОВ “Торговий Дім Універсал Україна” Максима Беднарика, всі роботи планується виконати ближчим часом.

«Я хочу знати кожного дня, що зроблено на об’єкті. Це буде гарне місце для проведення різних шкільних змагань і занять спортом», ? сказав очільник облради, виходячи з приміщення.
Відтак разом із підрядником оглянули величезний просторий сучасний спортзал, роздягальні з душовими кабінками і, звісно, недобудований басейн, де тривають роботи. А сенс у запуску басейну, як підкреслив Михайло Михайлович, ? чималий: адже тут навчається майже півтисячі дітей із різних гірських глибинок краю, для яких це справжній храм науки. У цих стінах формують із кожного юного закарпатця компетентну, освічену особистість, розвивають її творчі здібності, ростять міцну фізично та духовно багату зміну молодого покоління з відчуття впевненості у завтрашньому дні.

«Із розумними, небайдужими людьми завжди приємно мати справу», ? потискаючи руку Олені Іщенко на знак подяки за сумлінну роботу та уболівання про школярів, наголосив М.Рівіс, додавши, що все ж найвигідніша інвестиція – в нашу молодь, бо це – найбезпечніше фінансове джерело України, якій будувати її майбутнє.

Виконавчий апарат облради
Категорія : СуспільствоLoading...
загрузка...