Закарпатська поліція долучилася до Всеукраїнського конкурсу соціальних фото- та відеоробіт в рамках Національного проекту «Безпечна країна»

вересня 12 / 2019
Закарпатська поліція долучилася до Всеукраїнського конкурсу соціальних фото- та відеоробіт в рамках Національного проекту «Безпечна країна»
Міжнародний благодійний фонд «Допомоги постраждалим внаслідок дорожньо-транспортних пригод» спільно з Міністерством освіти і науки України та Міністерством інформаційної політики України, за підтримки Державного підприємства Український науково-дослідний інститут медицини транспорту МОЗ України, Моторного транспортного страхового бюро України проводить Всеукраїнський конкурс фото- та відео робіт. До конкурсу долучилась також Національна поліція України.

Конкурс спрямований на запобігання проявам усіх видів насильства і травматизму у закладах освіти, привернення уваги молоді та педагогічних працівників до проблематики насильства і травматизму та профілактики цих явищ, широко інформування громадськості про проблему та методи запобігання усім видам насильства і травматизму, в тому числі булінгу, смертності та інвалідності внаслідок дорожньо-транспортних пригод.

Теми конкурсу:
1. молодь за безпеку дорожнього руху;
2. протидія булінгу (цькуванню) в закладах освіти.

До участі в конкурсі запрошується молодь – учні та вихованці закладів освіти до 14 років. Участь у конкурсі може бути як індивідуальною так і колективною.

Про умови та вимоги конкурсу можна дізнатися за наступним посиланням: (http://dopomogadtp.com/…/protydiia-bulinhu-tskuvanniu-v-za…/).
Категорія : СуспільствоLoading...
загрузка...