Інфекційне відділення дитячої лікарні в Мукачеві чекають зміни

вересня 10 / 2019
Інфекційне відділення дитячої лікарні в Мукачеві чекають зміни


В обласну дитячу лікарню в Мукачеві завітали угорські медики в рамках проекту «Для інфекцій кордонів не існує». Відтак на інфекційне відділення чекають приємні зміни: нова лабораторія, очисна система стічних вод та ремонт приміщень.

В інфекційному відділені обласної дитячої лікарні сьогодні можуть лікуватися 57 дітей. Угорські медики, які побували в закладі у рамках проекту «Для інфекцій кордонів не існує», пройшлися інфекційним відділенням та побачили наочно, що саме тут потрібно змінювати, аби покращити умови перебування маленьких пацієнтів. Після невеликої екскурсії відбулася пресконференція, де представники угорської сторони розповіли, чому цей проект важливий для обох сторін.

Ситуація на Закарпатті не з найкращих, каже головний лікар обласної інфекційної лікарні Михайло Поляк. Наразі в нашому краї інфекційні захворювання не рідкість. Серед інфекцій, які можуть загрожувати Закарпаттю, є дифтерія, дуже багато кишкових захворювань та вірусного гепатиту А, наголосив лікар. А тому потрібно вживати чимало заходів безпеки, аби уникнути поширенню цих хвороб краєм.

Також в рамках проекту в закладах установлять очисні установки, які будуть очищати стічні води інфекційних відділень, аби вони не потрапляли у загальну каналізаційну систему.

Категорія : Суспільство


Loading...
загрузка...Залишити Коментар