Осіння депресія: чи притаманна вона закарпатцям і як з нею боротися (ВІДЕО)

вересня 10 / 2019
Осіння депресія: чи притаманна вона закарпатцям і як з нею боротися (ВІДЕО)


Хоч літо активно бореться за свої права – осінь невпинно наближається і вступає у свої. З кожним днем люди дедалі частіше скаржаться на погіршення настрою та погане самопочуття. Життєвий тонус знижується, і ми звикли називати це осінньою депресією.

Від легкого смутку і ностальгії за літом до тяжкої печалі – так змінюється емоційний фон з настанням осені. Менше сонця, коротший світловий день, зміна погодних умов викликають коливання гормонального фону. Це й не дивно, адже вироблення «гормону щастя» серотоніну залежить від кількості світла, його дефіцит – нестача позитиву і гарного настрою в людини.

Осінній депресії притаманна апатія, підвищена сонливість, посилення або зниження апетиту, внаслідок чого можна спостерігати різке збільшення/зменшення ваги, постійне погіршення настрою, небажання спілкуватися, втома, підвищена дратівливість, порушення режиму сну, небажання приймати рішення та брати на себе відповідальність. Психологи кажуть, що такі стани – норма, але людина повинна знати, як з них виходити і таким чином собі допомагати.

Також не варто забувати про цитрусові – виявляється, не лише їхнє споживання, а й просто запах здатен покращувати настрій. Спілкування з приємними людьми, смачна здорова їжа, фізична активність, а також хобі не дадуть вам занудьгувати. Мукачівці це підтверджують.

Не зосереджуйтеся на поганому, не скаржтеся на життя, будьте постійно в русі, даруйте іншим гарні емоції – і тоді вам буде байдуже, яка погода чи пора року за вікном. Сонце буде там, де ви.

Категорія : Суспільство


Loading...
загрузка...Залишити Коментар