Ігор Бондаренко проінспектував умови праці на лижній фабриці «Фішер»

вересня 03 / 2019
 Ігор Бондаренко проінспектував умови праці на лижній фабриці «Фішер»
У вівторок, 3 вересня, голова Закарпатської ОДА Ігор Бондаренко разом з журналістами відвідав у м. Мукачево ТОВ «Фішер», аби ознайомитися з роботою офіційного представника відомого бренда австрійського лижного спорядження FISCHER в Україні. Також очільник краю цікавився виробничими потужностями лижної фабрики, цехи якої розмістилися на 16 гектарах, умовами праці для робітників та проблемними питаннями.
Як розповів керівник українсько-австрійського підприємства з іноземними інвестиціями ТОВ «Фішер-Мукачево» Василь Рябич, фабрика є однією з найбільших в Європі з виробництва спортивного спорядження. Щороку тут повністю оновлюють різні колекції лиж та ключок.
 Ігор Бондаренко проінспектував умови праці на лижній фабриці «Фішер»

– Для уявлення масштабності цього процесу я назву цифри: це 180 моделей спортивно-бігових лиж, 130 моделей гірських і 70 різних модифікацій ключок. Це при тому, що ми постійно інвестуємо у виробництво значні суми, наприклад, останнього разу це було понад 3 мільйони євро. Ці кошти спрямовуються на оновлення технологічного обладнання, завдяки чому ми досягаємо більш високої якості виробленої продукції. Так, торік під замовлення випустили 1,2 мільйони лиж, – констатував Василь Андрійович.
Він також поділився із представниками мас-медіа інформацією про те, що на фабриці наразі працює 1200 робітників, середня зарплата яких складає 17 тисяч гривень, соціальний пакет – 3 гривні. На підприємстві є своя поліклініка із стоматкабінетом, спортмайданчик тощо.
– З наступного року хочемо вийти на 20 тисяч гривень середньої зарплати, таким чином станемо конкурентами потужних виробників у Польщі, Словаччини та Угорщини. Щоб наші люди не виїжджали туди на заробітки, а спокійно працювали вдома, – запевнив Василь Рябич, додавши, – також ми виробляємо ключки для хокею на льоду, якими грають провідні команди різних країн. Цей вид продукції у нас постійно модифікується і якісно розвивається. Реалізується наша продукція в 43 країнах світу. Ну і родзинкою нашого виробництва є запчастини до елітних та дороговартісних автівок різних брендових марок також під замовлення.
– Я дуже давно знаю Василя Андрійовича. Це підприємство має давню історію. Нині з гордістю можна казати, що «Фішер» є потужним флагманом у Закарпатті. Адже ця фабрика експортує дуже велику кількість різної брендової продукції, – зазначив Ігор Бондаренко. – Дуже велика Вам подяка, Василю Андрійовичу, – людині, яка хвилюється за це підприємство, примножує його інвестиції, добре дбає про 1200 працюючих. Середня заробітна плата на сьогодні 17 тис грн. Якщо буде 20 тис, як запевняє керівник фабрики, то у людей не буде бажання їхати за кордон працювати. Зі свого боку додам, якщо виникне потреба у допомозі від держави, то можете спокійно на неї розраховувати.
Категорія : Суспільство


Loading...
загрузка...Залишити Коментар