В УжНУ 10 із 11 вступників – закарпатці

серпня 30 / 2019
В УжНУ 10 із 11 вступників – закарпатці


Підсумки роботи у 2018-2019 навчальному році підвели на розширеному засіданні Вченої ради Ужгородського державного університету. Ректор вишу Володимир Смоланка відзвітував про досягнення за минулий навчальний рік та намітив пріоритетні завдання на наступний. Окрему увагу приділили результатам вступної кампанії. Цьогоріч вона була вдалою! Не оминули увагою наукову роботу, адже серед українських вузів рейтинг ДВНЗ УжНУ – високий, міжнародну діяльність вишу, грантові проекти, фінансування тощо.

З понад 9800 поданих заяв зараховано до Ужгородського національного університету майже 3400 абітурієнтів – це більше, ніж минулоріч. З аналізу вступної кампанії 2019-2020 навчального року почав доповідь ректор вишу Володимир Смоланка на розширеному засіданні Вченої ради.

До слова, дівчат цьогоріч поступило до вишу більше, ніж хлопців. 10 з 11 вступників – закарпатці, в основному з Ужгородщини, Мукачівщини, Хустщини і Тячівщини. Проте географія студентів широка – різні області країни та з-за кордону.

Не оминули і наукову роботу, адже серед українських вузів рейтинг ДВНЗ УжНУ – високий. Так, за версією Webonetrics з 145 сходинки у 2014 році заклад зараз перемістився на 11 місце, на 13 за Scopus та 14 щабель за Simago.

Окремо ректор зупинився на міжнародній діяльнсті вишу, фінансуванню. Також УжНУ – один із семи університетів-переможців конкурсу Європейського інвестиційного банку щодо енергоефективності. Грант виграно і найближчим часом підпишуть договір на 5 мільйонів євро.

Медаллю за особливу службу нагородили ректора УжНУ Володимира Смоланку. Наказ №447 про заохочення особового складу підписав командувач сухопутних військ збройних сил України генерал-лейтенат Сирський 24 серпня 2019 року.

Підсумки підбиті, пріоритети розставлені, план роботи намічений – попереду реалізація завдань!

Категорія : Суспільство


Loading...
загрузка...Залишити Коментар