Закарпатська ОДА - Проект ВЕС на Боржавських полонинах має як прихильників, так і опонентів

серпня 29 / 2019
Закарпатська ОДА -  Проект ВЕС на Боржавських полонинах має як прихильників, так і опонентів
Обласна державна адміністрація з подивом ознайомилася із заявою «Форуму екологічного порятунку Закарпаття» з приводу зустрічі 22 серпня у Воловці керівництва ОДА із заступником міністра Мінекономрозвитку та представниками ТОВ «Атлас Воловець Енерджи» щодо проекту вітроелектростанції (ВЕС) на Боржавських полонинах.

Підкреслюємо, що організатором конференції, на якій 22 серпня у Воловці обговорювався проект ВЕС, було Міністерство економічного розвитку і торгівлі України, тому анонсувати цей захід чи запрошувати на нього учасників облдержадміністрація не мала повноважень.

Окремо наголошуємо, що ОДА не дозволяє собі нав’язувати громадським організаціям, науковцям та екологам формат чи робочий графік їхньої діяльності, тому категорично не сприймає ультимативний тон заяви «Форуму», де в односторонньому порядку озвучуються терміни наступних робочих зустрічей щодо проекту ВЕС, а сам проект безапеляційно називається «безсумнівно небезпечним проектом колоніальної і згубної для природи і громад Закарпаття економіки».

Позиція ОДА щодо можливої реалізації проекту ВЕС залишається незмінною. Воловеччина є одним із найбідніших районів Закарпаття, який для свого розвитку гостро потребує внутрішніх та зовнішніх інвестиційних вливань.

Проект ВЕС на Боржавських полонинах має як прихильників, так і опонентів, і для отримання об’єктивної картини й прийняття зваженого рішення ОДА готова зустрічатися й вислухати аргументи всіх без виключення сторін. Для цього й створена відповідна робоча група, на якій кожен може висловити свою позицію.

Реалізація проекту ВЕС, як і будь-якого іншого інвестиційного проекту, можлива тільки на умовах законності прийняття рішень, прозорості, а також врахування інтересів як місцевих мешканців, так і Закарпатської області загалом.
Категорія : Суспільство


Loading...
загрузка...Залишити Коментар