Закарпатські рятувальники отримали сертифікати та нове обладнання від поляків

серпня 23 / 2019
Закарпатські рятувальники отримали сертифікати та нове обладнання від поляків


Навчання від польських рятувальників, що тиждень тривали в Управлінні ДСНС України у Закарпатській області, завершено. І сьогодні, 23 серпня рятувальники отримали відповідні сертифікати.

Нагадаємо, що упродовж 19-23 серпня українські рятувальники разом з польськими колегами у рамках проекту «Підвищення здатності оперативних підрозділів ДСНС в Закарпатській області», який реалізується Фундацією іHELP Institute та фінансується програмою польського співробітництва з розвитку Міністерства закордонних справ Республіки Польща, опрацьовували програму навчань з організації аварійно-рятувальних робіт під час дорожньо-транспортних пригод для Служби порятунку. Також фахівці ДСНС пройшли практичний курс надання першої долікарської допомоги та навчання щодо роботи із сучасним гідравлічним аварійно-рятувальним обладнанням фірми Weber.
По закінченню тренувань поляки подарували цей гідравлічний прилад, а також ноші, сумки першої медичної допомоги та багато інших корисних речей, що дозволить рятувальникам працювати більш точно й ефективно під час ліквідації наслідків дорожньо-транспортних пригод.

Це не остання зустріч рятувальників обох держав, адже в рамках вищезазначеного проекту передбачається будівництво димокамери на території Закарпаття та придбання сучасного пожежного автомобіля, повідомили в У ДСНС України у Закарпатській області.
Категорія : Суспільство


Loading...
загрузка...