В Ужгороді польські інструктори вчать рятувальників, як надавати допомогу постраждалим в ДТП

серпня 21 / 2019
В Ужгороді польські інструктори вчать рятувальників, як надавати допомогу постраждалим в ДТП


Польські рятувальники вчать закарпатських колег працювати, як європейці. Тижневі навчання проводять коштом Міністерства закордонних справ Республіки Польща. Крім знань, інструктори привезли новітнє рятувальне спорядження. Працівникам ДСНС Закарпаття розповідають і показують, як допомагати постраждалим в автопригодах.

Проект, який передбачає підтримку закарпатських рятувальних служб, Польща втілює з минулого року. Допомогу від сусідньої країни отримали підрозділи ДСНС у Сваляві, Хусті та Ужгороді. Цього разу основні навчання проводять саме в обласному центрі. Сфокусувалися на допомозі людям, які постраждали внаслідок ДТП: вчора польські інструктори провели майстер-клас із розрізання автомобілів, а сьогодні показували, як витягнути поранену людину з машини, щоб не травмувати її сильніше.

Іноземні колеги привезли закаратцям подарунки. Це комплект гідравлічного аварійно-рятувального обладнання, а також медичне спорядження, потрібне для надання першої допомоги, щоб не чекати лікарів.

Ужгородські рятувальники розповідають, що вже перейшли на європейську систему надання першої допомоги, а нове обладнання принципово не відрізняється від того, яким користувалися раніше. Однак користь від нього буде неабияка.

Цьогорічні навчання закарпатських рятувальників триватимуть до п’ятниці, 23 серпня. До того часу вони щодня будуть тренуватися надавати першу допомогу за стандартами, які зараз діють у країнах Європи.


Категорія : Суспільство


Loading...
загрузка...