Питання питної води і щеплень розглянула обласна комісія з техногенно-екологічної безпеки

серпня 20 / 2019
Питання питної води і щеплень розглянула обласна комісія з техногенно-екологічної безпеки


Сьогодні, 20 серпня, заступник голови облдержадміністрації Ярослав Галас провів засідання Регіональної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій.

Члени комісії розглянули питання забезпечення населення якісною та безпечною для здоров’я людини питною водою, стан зовнішнього протипожежного водопостачання населених пунктів області, стан поводження в області з твердими побутовими відходами, посилення додаткових заходів імунізації проти кору. Окремо було розглянуто доручення прем’єр-міністра України щодо негайного проведення позапланових заходів державного нагляду за додержанням вимог законодавства у сфері техногенної та пожежної безпеки у місцях відпочинку людей, передусім у готелях та закладах відпочинку і оздоровлення.

Розглянувши проблемні питання реалізації проекту будівництва системи зовнішнього водопостачання в смт. Солотвино, водогону в м. Чоп, потребу встановлення пожежних гідрантів в м. Ужгороді, потребу ухвалення рішення про виділення земельних ділянок для полігонів ТВП і необхідність ухвалення на законодавчому рівні закону про зелений тариф для сміттєпереробних заводів тощо, комісія з кожного питання ухвалила детальні рішення.

Щодо продовження поширення кору в області, зазначалося, що край забезпечений якісними вакцинами виробництва Франції і Бельгії на 150%, однак населення не поспішає вакцинуватися. Тому було звернуто увагу на проблему голів місцевих рад та освітян, які згідно закону, не повинні приймати у дитсадки і навчальні заклади невакцинованих дітей.

Також члени комісії доручили службовцям ДСНС, представникам місцевого самоврядування провести перевірки у місцях масового відпочинку людей на предмет додержання вимог законодавства у сфері техногенної та пожежної безпеки
Категорія : Суспільство


Залишити Коментар