В кінці вересня на Закарпатті розпочнуться десятиденні збори військових резервістів

серпня 19 / 2019
В кінці вересня на Закарпатті розпочнуться десятиденні збори військових резервістів


На Закарпатті 23 вересня розпочнуться навчальні збори резервістів. Триватимуть вони протягом 10 днів. Під час навчальних зборів резервісти пройдуть курс навчання, здобудуть нові знання та відновлять навички за своєю військово-обліковою спеціальністю.

Протягом десяти днів на базі військових частин резервісти будуть проходити спеціальну підготовку. Стартують масштабні збори з 23 вересня і триватимуть 10 днів по 2 жовтня включно.

До заходів будуть залучати чоловіків віком від 18 до 60 років. Будуть запрошені і такі, які не мали відповідної військової підготовки.
Міністерство оборони такі заходи всебічно забезпечують, як і матеріально, так і технічно. Близько 10% залучених до зборів – війсковозобов`язані , які мають певний досвід служби в армії. Вони або служили за мобілізацією, або за контрактом.

Також військоковозобов`язані за бажання мають можливість укласти контракт до резерву, тобто вони будуть приписані до певної частини, і їх будуть викликати лише у випадку навчать або мобілізації. Також у військкоматах пропонують вступати до лав Збройних сил за контрактом.

Вже 20 серпня 128 окрема гірсько-штурмова Закарпатська бригада проводить день відкритих дверей. Тож усі охочі можуть перевірити, у яких умовах живуть військовослужбовці, а також побачити нові зразки озброєння та техніки військової частини.

Категорія : Суспільство


Loading...
загрузка...