Школи Мукачева готуються до навчального року (ВІДЕО)

серпня 18 / 2019
Школи Мукачева готуються до навчального року (ВІДЕО)


До першого вересня лишається не так вже і багато часу. Школярі купують шкільне приладдя і готуються до зустрічі з однокласниками та викладачами, а в навчальних закладах тим часом роблять ремонти. Цього року на такі потреби з коштів платників податків Мукачева було виділено по 200 тис. грн., є і школи, в яких заплановані більш масштабні зміни.

У навчальних закладах міста Мукачева готуються до зустрічі школярів. Як зазначає фінансовий аналітик Іван Білащинець, з міського бюджету на потреби освітніх закладів виділили й різні суми.

В управлінні освіти, молоді та спорту кажуть, проект реконструкції школи №16 наразі знаходиться на експертизі, тому поки про те, на що саме підуть ці кошти, ніхто сказати не може. А от про вже виділені кошти начальник управління Катерина Кришінець-Андяшолій повідомляє.

Директор спеціалізованої школи №16 Василь Ілов каже, що ті кошти, які вони отримали, вже встигли і освоїти, наразі тривають останні приготування до навчального процесу.

Саме таким чином мають виглядати класи нової української школи. Тут кожен учень сидить за окремою партою та є інтерактивні методи викладання матеріалу. Нова українська школа, на думку педагогів, більш пристосована для сучасних дітей.

З’явилися оновлені класи і в школі № 20 ім. Олександра Духновича. Як каже її завгосп Михайло Козар, аби вкластися у суму 200 тисяч, довелося добре потрудитися.

Думки дорослих з приводу збору коштів у навчальних закладах кардинально різняться. Так само по-різному в мукачівських родинах ставляться і до початку навчального процесу.

Категорія : Суспільство


Loading...
загрузка...