У Закарпатській поліції радилися з керівниками громадських формувань

серпня 13 / 2019
У Головному управлінні Національної поліції в Закарпатській області відбулася семінар-нарада з керівниками громадських формувань з охорони правопорядку, які діють на території області.

Учасників семінар-наради привітав заступник начальника Головного управління Національної поліції в Закарпатській області полковник поліції Ярослав Лебович. Також виступив заступник начальника Управління превентивної діяльності ГУНП області полковник поліції Вадим Сітало.

На сьогодні в Закарпатті діють 36 громадських формувань з охорони громадського порядку, які налічують 845 учасників.

Члени громадських формувань активно допомагають місцевій поліції, в першу чергу дільничним, в охороні громадського порядку в населених пунктах. Йдеться про спільне патрулювання під час масових заходів у містах і селах: фестивалів, футбольних матчів тощо. Загалом з початку року в області проведено вже 179 таких спільних заходів з охорони громадського порядку. Найкраще робота в цьому плані налагоджена на Мукачівщині, Берегівщині, Виноградівщині, Іршавщині.

Учасники громадських формувань з охорони громадського порядку, згідно з законом, мають право на носіння й застосування щодо правопорушників спецзасобів. Закон прирівнює в правах члена громадського формування до правоохоронця, тож за напад на нього, за вчинення непокори передбачено аналогічну кримінальну відповідальність.

Присутні на нараді керівники громадських формувань розповіли про пророблену роботу, зупинилися на проблемних моментах та намітили шляхи їх вирішення.

Учасники семінару висловили впевненість в тому, що й надалі громадські формування допомагатимуть поліції в охороні громадського порядку в населених пунктах краю. Адже лише спільними зусиллями правоохоронців та громадськості ми зможемо зробити життя краян ще більш захищеним.
У Закарпатській поліції радилися з керівниками громадських формувань
У Закарпатській поліції радилися з керівниками громадських формувань


Відділ комунікації поліції Закарпатської області
Категорія : Суспільство


Loading...
загрузка...