В Ужгороді на терміновий ремонт очисних споруд виділили 100 тисяч гривень

липня 26 / 2019
В Ужгороді на терміновий ремонт очисних споруд виділили 100 тисяч гривень
В Ужгороді днями сталася аварія на очисних спорудах. Як виявилося, очисні споруди десятки років не ремонтували. Одразу після аварії на місце виїхали комісії з техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій.

Директор департаменту міського господарства Ужгородської міської ради Володимир Бабидорич говорить про очисні споруди в Ужгороді, які не ремонтували близько 50-ти років. Тож один із 4-х відстійників вийшов з ладу. За словами директора ужгородського водоканалу Станіслава Карташова, металоконструкція повністю зношена. На щастя, унаслідок аварії нечистоти в річку Уж не потрапили.

На місці також працювали комісії з техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій. На ліквідацію наслідків аварії міська рада виділила 100 тисяч грн.

Наявна система очисних споруд — єдина в місті і від’єднати первинний та вторинний цикли – неможливо. Натомість ужгородський водоканал розробив проект будівництва нової лінії очисних споруд. Проект масштабний. Вартість його реалізації — 18 мільйонів євро.

Проект на стадії експертизи. За словами Станіслава Карташова, на позитивний висновок очікують вкінці серпня-на початку вересня. Кошти сподіваються отримати від обласного та державного бюджетів, зокрема й від фондів екології. І якщо буде фінансування, зможуть оголосити тендер. Тож, ймовірно, на реалізацію проекту будуть залучені міжнародні компанії.

Категорія : Суспільство


Залишити Коментар