Михайло Рівіс зустрівся із групою литовських дітей, які відпочивають у дитячому таборі «Арніка»

липня 23 / 2019
Михайло Рівіс зустрівся із групою литовських дітей, які відпочивають у дитячому таборі «Арніка»
У рамках співпраці між Каунаським районом Литовської Республіки та Закарпатською областю, яка започаткована у 2015 році й схвалена відповідною Угодою, серед спільних проектів ? організація літнього відпочинку закарпатських дітей у Каунаському районі та дітей Каунаського району відповідно у Закарпатті.

Так, з 8 до 18 липня цього року група юних закарпатців разом із педагогами перебували у Міжнародному дитячому таборі м. Кечергіне, де мали змогу не тільки відпочивати, а й брати участь у освітніх, спортивних, культурних програмах, знайомитись із литовською мовою, культурою, відвідувати визначні місця Каунаса. Відтак, з 11 до 24 липня дитячий табір на базі Воловецької філії Закарпатського еколого-натуралістичного центру учнівської молоді «Арніка» прийняв групу литовських дітей на відпочинок. У їх графіку – низка цікавих заходів: майстер-класи, спортивні змагання, екскурсії по Закарпаттю.

Сьогодні, 22 липня юні гості завітали до обласної ради, де для них провели екскурсію по адмінбудівлі, розповіли історію її спорудження та про єдиний діючий в Україні унікальний ліфт-патерностер (від Pater noster — «Отче наш»), рух конструкції якого нагадує зернята вервиці, звідси й назва, ? мовив заступник начальника управління ресурсного забезпечення апарату облдержадміністрації Андрій Мишанич. Після чого у депутатській залі облради їх прийняв очільник краю Михайло Рівіс.

У заході взяли участь: заступник керуючого справами виконавчого апарату облради Євгенія Кибза, начальник управління з питань розвитку місцевого самоврядування, міжнародних та регіональних зв’язків Василь Маковський та його заступник ? Анатолій Гринь.

Михайло Михайлович висловив слова щирої подяки керівництву Каунаського району за плідну співпрацю, розповів про наш край, діяльність обласної ради, а також про оздоровчо-відпочинковий табір «Арніку», куди систематично запрошуються на відпочинок діти зі Сходу України, де нині триває війна. От і цього разу юні співвітчизники із районів операції об’єднаних сил відпочивають разом із дітьми Каунаса в «Арніці». Як наголосили литовські педагоги, діти між собою спілкуються без проблем, разом беруть участь у різних заходах, тренінгових заняттях, флешмобах, потоваришували і вже обмінялися контактами. Подякували керівництву обласної ради за дружній, теплий прийом, ділились враженнями від перебування в нашому краї: припали до душі його краса та гостинність жителів.

На завершення М. Рівіс побажав юним гостям, аби на їхній рідній землі завжди панував мир і спокій, щоб вони ніколи не зазнали воєнного лихоліття та несли у своїх серцях єдність і дружбу між народами. Традиційно було вручено всім гостям на добру пам’ять подарунки та сувеніри.
Михайло Рівіс зустрівся із групою литовських дітей, які відпочивають у дитячому таборі «Арніка»

Виконавчий апарат обласної ради
Категорія : Суспільство


Loading...
загрузка...