На Закарпатті з робочим візитом перебував відомий бізнесмен та провідний фахівець у галузі агропромислового комплексу (відео)

липня 19 / 2019
На Закарпатті з робочим візитом перебував відомий бізнесмен та провідний фахівець у галузі агропромислового комплексу (відео)

На Закарпатті з робочим візитом перебував відомий бізнесмен та провідний фахівець у галузі агропромислового комплексу, Президент асоціації «Український клуб аграрного бізнесу» та гендиректор аграрної компанії ІМК Алекс Ліссітса.

Він зустрівся із закарпатськими фермерами та оцінив, наскільки наша область має потенціал у розвитку сільського господарства.

Президент асоціації «Український клуб аграрного бізнесу» та гендиректор аграрної компанії ІМК Алекс Ліссітса ознайомлюється із виробництвом яблук на Закарпатті. Провідний фахівець у галузі агропромислового комплексу засвідчує, що саме Закарпаття очолює рейтинг «Українського клубу аграрного бізнесу» за індексом ефективності роботи ведення сільського господарства. У цьому Алекс Ліссітса переконався особисто. Додає: наша область має великий потенціал у різних галузях. Не лише завдяки клімату краю, а й самим підприємствам, які наполегливо працюють, щоб не відстають від трендів України.

Важливо, що значно збільшився відсоток експорту товарів України до ЄС. Ми постачаємо Європі й зернові культури, і молочні продукти, м’ясо птиці та мед. А це свідчить про їх високу якість. Це стало можливим завдяки суттєвим змінам, які прийняв уряд за останні три роки. Зокрема автоматичне відшкодування ПДВ при експорті, проведення дерегуляції, скасування багатьох сертифікатів та навіть децентралізація. А ще програми підтримки у галузях тваринництва, сільськогосподарського машинобудування та фермерства. На що виділили більше 5 млрд гривень. Алекс Ліссітса каже – реформи продовжувати необхідно.
Категорія : Суспільство


Loading...
загрузка...