Закарпатські виборчі комісії почали отримувати бюлетені для голосування (ВІДЕО)

липня 18 / 2019
Закарпатські виборчі комісії почали отримувати бюлетені для голосування (ВІДЕО)

4 з 6 окружних виборчих комісій уже отримали виборчі бюлетені. Згодом всі буде доставлено на 811 ДВК. Після цього дільниці правоохоронці візьмуть під цілодобову охорону.

Уже за кілька днів всі 144 дільниці, що входять до 68-го округу, отримають виборчі бюлетені. До ОВК в Ужгороді доставили першу партію документів – бюлетені з партійними списками. Їх розвантажують під наглядом поліції. А далі члени ОВК перераховують кількість отриманих пачок. Надалі правоохоронці цілодобово охоронятимуть бюлетені до передачі їх ДВК.

На кожну дільницю – по одній пачці з бюлетенями. Усі вони різні за розміром, у залежності від кількості виборців, а також з урахуванням 0.5%. Це на випадки, якщо громадянин ненароком помилився під час голосування чи когось за рішенням суду включили в список виборців. Під час перевезення документів порушень не було.

Поліція вже працює у посиленому режимі. Також поліцейські Закарпаття отримали 126 заяв про ймовірні порушення виборчого законодавства. Правоохоронці склали 30 адміністративних протоколів щодо відсутності в агітаційних матеріалах даних про тираж та замовників. Ще відкрито 3 кримінальні провадження стосовно ймовірного підкупу виборців – одне в Ужгороді, два – Виноградові за ст.160 Кримінального кодексу України. Санкція якої передбачає ув’язнення від 5 до 7 років.
Категорія : Суспільство


Loading...
загрузка...