Мукачівську об’їзну можуть відремонтувати – або це піар-хід перед виборами (ВІДЕО)

липня 18 / 2019
Мукачівську об’їзну можуть відремонтувати – або це піар-хід перед виборами (ВІДЕО)


Мукачівські дороги не в найкращому стані, що вже казати про Берегівську об’їзну. Дорога роками перетворювалася на непроїзну і нікому, окрім водіїв, до неї діла не було. Та нещодавно в інтернеті з’явилася інформація, що на Берегівській об’їзній з’явиться новенький асфальт, освітлення та навіть велодоріжка. Чому саме зараз?

Це Замок Паланок, заради нього в Мукачево приїздять тисячі туристів, а це дорога, по якій вони повинні їхати до туристичної родзинки міста Мукачева. І якщо турист приїхав і поїхав, то місцевим цим шляхом доводиться їздити щодня. Про те, які емоції викликають такі поїздки навіть і говорити не варто.

Та нікому до цієї дороги багато років діла не було. А повне знищення асфальтного покриття, як у цьому випадку – це справа не одного дня. І от нарешті – повідомлення про те, що Берегівську об’їзну у Мукачеві відремонтують. По факту тільки зараз з’являється інформація, що дорогу все ж почнуть ремонтувати. Фінансовий аналітик Іван Білащинець каже: на це можуть бути причини. Він припускає, що це може бути звичайний піар-хід перед парламентськими виборами, і гарантій, що дорогу відремонтують, наразі нема, як і підтвердження цієї інформації відповідними документами.

В будь-якому випадку мукачівці переконані, що ремонт цієї дороги потрібно було розпочинати, не очікуючи парламентських виборів.

Категорія : Суспільство


Loading...
загрузка...