Петро Грицик провів засідання комісії з визнання бійців-добровольців

липня 18 / 2019
 Петро Грицик провів засідання комісії з визнання бійців-добровольців
Як відомо, 7 червня 2018 року обласна рада ухвалила рішення, яке регламентує порядок визнання бійців-добровольців із числа жителів краю, що брали участь у захисті територіальної цілісності та державного суверенітету на Сході України. Відтак, згідно з розпорядженням голови Закарпатської обласної ради було утворено відповідну комісію та затверджено її персональний склад.

Сьогодні, 17 липня в обласній раді відбулося перше засідання комісії з визнання бійців-добровольцями. Провів його заступник голови обласної ради Петро Грицик.

Відкриваючи його, Петро Васильович наголосив, що надання статусу бійця-добровольця – це віддання шани тим, хто, ризикуючи власним життям і здоров’ям, став на захист суверенітету нашої держави.

Відповідно до затвердженого Порядку бійцем-добровольцем може бути визнано особу, яка перебувала або перебуває у складі добровольчих формувань, що були утворені або самоорганізувалися для захисту незалежності, суверенітету, територіальної цілісності України, брали (беруть) безпосередню участь у бойових діях, але в подальшому не ввійшли до складу ЗСУ, Міністерства внутрішніх справ України, Нацгвардії та інших військових формувань і правоохоронних органів.

Подані до комісії пакети документів від заявників, а таких було 5, представив член комісії, директор департаменту соціального захисту населення облдержадміністрації Михайло Петрішка, який поінформував про відповідність встановленим нормам.

Окрім заяви та копій документів, що засвідчують особу заявника, у пакетах були й інші підтверджуючі документи: довідка керівника добровольчого формування про особу-заявника, що входить до складу добровольчого батальйону із зазначеним терміном перебування в зоні проведення антитерористичної операції; завірені нотаріально письмові свідчення свідків, які разом із такою особою брали участь в АТО та мають статус учасника бойових дій. Окремі учасники до документів додали й копії сторінок із друкованих засобів масової інформації, на яких розміщені матеріали та фото, що засвідчують їх перебування у зоні бойових дій.

Уважно вивчивши всі пакети документів, члени комісії дійшли спільної думки: доцільно додавати й копії документів, що засвідчують особи свідків та їх посвідчення учасників бойових дій.

Відтак, після доукомплектування документів, комісія на черговому засіданні прийме остаточне рішення щодо надання таким претендентам статусу бійців-добровольців.Виконавчий апарат обласної ради
Категорія : Суспільство


Loading...
загрузка...